گروه مهندسان طرح و نقش آدرم به عنوان یکی از پیشگامان صنعت شیشه، با تکیه بر سابقه نیم قرن و بهره مندی از نیروهای کارآمد و تجهیزات فوق مدرن، مفتخر است در خصوص مشاوره، طراحی و اجرای کلیه امور مربوط به شیشه در خدمت طراحان، مهندسان، کارفرمایان و مشتریان محترم باشد.

OTHER
صنایع شیشه دربیران
OFFICE
GROUP
1
2
3
4
4
درباره ما

گروه مهندسان طرح و نقش آدرم(دربیران) به عنوان یکی از پیشگامان صنعت شیشه، با تکیه بر سابقه نیم قرن و بهره مندی از نیروهای کارآمد و تجهیزات فوق مدرن، مفتخر است در خصوص مشاوره، طراحی و اجرای کلیه امور مربوط به شیشه در خدمت طراحان، مهندسان، کارفرمایان و مشتریان محترم باشد.

 • دارای گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008

  دریافت تندیس به عنوان یکی از بزرگان معماری مسکن شهرسازی

  حوزه فعالیت این شرکت درکلیه ابعاد و زمینه های مختلف عبارتند از:

  - طراح ومجری دکوراسیون داخلی با استفاده ازشیشه توسط آرشیتکت های مجرب.

  - طراح ومجری انواع نماهای شیشه ای از جمله لامل، اسپایدر و فریم لس برگرفته از بهترین تکنولوژی روزدنیا.

  - طراح ومجری انواع شیشه های سکوریت (ایمن) ،دوجداره، رنگی، لمینیت

  - تولید، تهیه و واردات انواع یراق آلات با بالاترین تنوع درمدل وکیفیت.

  هدف مجتمع آدرم ارایه خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان است. در همین راستا تولید و ارایه خدمات مطابقت با استانداردهای معتبر از جمله ابزارهای مورد استفاده برای دستیابی به این هدف می باشد .

  با احترام

  گروه آدرم

  صدیقی

بیشتر بخوانید
مطالب خواندنی پرمخاطب

تفاوت شیشه خام و سکوریت چیست ؟

مقاله 94/07/25

سکوریت کردن یک فرایند عملیات حرارتی است که بر روی شیشه‌های ساختمانی انجام می‌شود. این فرایند را می‌توان بر روی شیشه‌های رنگی، رفلکتیو، چاپ شده و یا لعاب خورده نیز انجام داد. این نوع شیشه که محصولی از شیشه پنجره، رنگی، رفلکس دار، چاپ شده و یا لاکی می‌باشد. عملیات حرارتی از گرم کردن یکنواخت جام شیشه تا دمای نرمی شیشه (بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد) می‌باشد

بیشتر بخوانید

موسیقی و معماری اسلامی ایران

مقاله 94/08/15

انسان از ابتدا در فضا می زیسته و در طول این زیستن و تجربه کردن، زاده شدن . پا گرفتن و گسترش یافتن را بوجود می آورد، یه روز دیوار غار مسکونی خود را به تصویر می کشد و روزی دیگر آب رودخانه ها را از سطوح زیرین عبور می دهد که هم ترنم بیافریند و هم نیروی مکانیکی رایگان بدست آورد و روزی دیگر راز و رمزهایی را در وجود خود پیدا می کند و با ساختن دست ساخته هایی با خاک، گل و سفال گونه هایی از اشیاء زینتی و آبگینه و مس، جهان درونی خود را بوجود می آورد.

بیشتر بخوانید

Facade
Facade
Facade
Facade

نما

نمای شیشه ای یکی از پروژه های قابل ارائه توسط آدرم است.انواع نمای شیشه ای های فعالیت شده در پروژه های مختلف در این مطلب آورده شده است.

بیشتر بخوانید

Glass handrail
Glass handrail
Glass handrail
Glass handrail

هندریل شیشه ای

سیستم هندریل شیشه ای شرکت دربیران با استفاده از پروفیل های خاص که قابلیت استفاده از انواع شیشه های تک جداره ی سکوریت و لمینیت را دارا می باشد، اجرا می شود.

بیشتر بخوانید

Glass partition
Glass partition
Glass partition
Glass partition

پارتیشن شیشه ای

بسته به نوع نیاز، پارتیشن شیشه ای محصول شرکت دربیران می‌تواند به شکل بدون فریم و تنها ظاهر شیشه یا با فریم ارائه گردد.

بیشتر بخوانید

Architecture Atelier
Architecture Atelier
Architecture Atelier
Architecture Atelier

آتلیه معماری

شرکت دربیران برای متقاضیان گرامی در آتلیه معماری با زیباسازی فضاهای خارجی و داخلی از طریق طراحی معماری رضایت خاطر را بدست می آورد.

بیشتر بخوانید

Interior design
Interior design
Interior design
Interior design

دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی با انواع شیشه های دکوراتیو توسط دربیران.

بیشتر بخوانید
دسته بندی محصولات
محصولات

فیس کپ (face cap)

سیستم نمای فیس کپ به شاخه ای از نمای کرتین وال اطلاق می گردد که در آن مانند دیگر سبک های نمای کرتین وال از پروفیل های آلومینیومی (لامل)عمودی و افقی برای فریم بندی نما استفاده می شود و پس از آن شیشه درون فریم ها قرار می گیرند و فضای خالی بین لامل ها رو پر میکنند.عمده تفاوت سیستم کرتین وال فیس کپ با دیگر سیستم های نمای کرتین وال در این است که در فضای بین شیشه های یک درپوش از جنس آلومینیوم قرار...

نیمه فریم لس

برای آشنا شدن با اصلی ترین خصوصیت این سیستم یک نمای face cap را درنظر بگیرید.در نمای face cap یا درپوش آلومینیومی در فواصل بین شیشه ها به صورت عمودی و افقی قرار میگرفت.در نمای semi frameless امکان حذف درپوش ها در یکی از جهات(افقی یا عمودی) وجود دارد.از لاستیک های EPDM و چسب سیلیکون برای آب بندی ردیف های بدون درپوش استفاده می کنیم....

فول فریم لس

Full farmeless-step unit < br > از سیستم فول فریم لس می توان به عنوان محبوب ترین و البته گران قیمت ترین سیستم نمای کرتین وال نام برد.محبوبیت سیستم فریم لس به خاطر به وجود آمدن سطح یکدستی از شیشه در قسمت خارجی نما می باشد.حدفاصل بین شیشه ها در این سیستم می تواند تا 20 میلی متر کاهش یابد.برای آب بندی این سیستم از نما مانند روش های دیگر از لاستیک EPDM استفاده می کنیم.در این سیستم بعد از انجام مراحل...