نیمه فریم لس

برای آشنا شدن با اصلی ترین خصوصیت این سیستم یک نمای face cap را درنظر بگیرید.در نمای face cap یا درپوش آلومینیومی در فواصل بین شیشه ها به صورت عمودی و افقی قرار میگرفت.در نمای semi frameless امکان حذف درپوش ها در یکی از جهات(افقی یا عمودی) وجود دارد.از لاستیک های EPDM و چسب سیلیکون برای آب بندی ردیف های بدون درپوش استفاده می کنیم.

 • مشخصات فنی
 • نام یراق آلات کرتین وال
  نیمه فریم لس
 • مدل یراق آلات کرتین وال
  Semi farmeless
 • برند یراق آلات کرتین وال
  دربیران
 • نوع یراق آلات کرتین وال
  نیمه فریم لس
 • جنس
  آلومینیوم
 • ضخامت شیشه (میلیمتر)
  20-28
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش
  تامین و تعمیر قطعات حمل نصب
 • کشور سازنده
  ایران
Related products
Related products
Related products
Related products
دیدگاه کاربران

دیدگاه شما درباره این مقاله چیست ؟

شما می توانید در این بخش تجربیات و نظرات خود را با ما و کاربران ایران بالابر به اشتراک بگذارید.کرتین وال نیمه فریم لس


کرتین وال نیمه فریم لس

کرتین وال نیمه فریم لس یکی از نما های مدرن برای ساختمان است که از زیبایی قابل توجهی برخوردار است. این نما از شیشه هایی ساخته شده است که مزایای بسیاری برای ساختمان دارند. این شیشه ها می توانند هزینه های انرژی را کاهش دهند و محیط داخلی سالن را پر نور کنند.

دوام و تطبیق پذیری کرتین وال از مهم ترین ویژگی هایی است که می توانیم به آن اشاره کنیم. دوام بالای کرتین وال نیمه فریم لس به دلیل وجود شیشه و استفاده از آلومینیوم است. این دو ماده به خوبی می توانند سال ها دوام آورند.

نکته ای که درباره نمای کرتین وال وجود دارد، این است که نمی تواند وزن و بار ساختمان را تحمل کند. ساخت و طراحی آن طوری است که فقط وزن خود را تحمل می کند. با این حال مهم ترین وظیفه اش را که محافظت از ساختمان در برابر عوامل طبیعی است، به خوبی انجام می دهد.

باد، باران و برف به هیچ عنوان به کرتین وال فریم لس آسیب نمی رساند. این ویژگی ها می تواند شما را در انتخاب نمای کرتین وال مطمئن کند. با این حال پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله زیر است که در آن به خوبی درباره این نما توضیح داده شده است.

در ادامه می توانید درباره تفاوت نمای پنجره با کرتین وال، نصب و راه اندازی نمای کرتین در ابعاد و ساختمان های بزرگ، معرفی نمای فریم لس کرتین وال، روش محاسبه قیمت و هزینه های این نما، ویژگی های نمای کرتین وال و در نهایت انواع سیستم های نمای کرتین وال اطلاعات خوبی کسب کنید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره کرتین وال فیس کپ هستید به این صفحه مراجعه کنید.


تفاوت نمای پنجره با کرتین وال نیمه فریم لس

در احداث ساختمان های تجاری، شیشه یکی از مهم ترین عناصر کاربردی است. شیشه می تواند مجموعه از اهداف کاربردی و زیبایی داشته باشد. در ساختمان های بلند به وفور از شیشه ها استفاده می شود. آن ها تطبیق پذیر و متنوع هستند.

در یک دسته بندی می توانیم نمای شیشه ای را به دو دسته کرتین وال نیمه فریم لس و نمای پنجره تقسیم کنید. این دو تا حدی با هم شبیه هستند ولی از تفاوت هایی هم برخوردارند. در واقع مهم ترین مشخصه مشابهی که این دو نما دارند، در ظاهرشان خلاصه می شود.

با این حال روش ساخت و نصب آن دو با یکدیگر تفاوت دارد. اگر می خواهید با تفاوت این دو نما بیشتر آشنا شوید، ادامه متن را مطالعه کنید. برای ساخت کرتین وال نیمه فریم لس یا هر نوع دیگری از آن روش ها و طرح های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از آن ها روش ساخت متفاوتی با یکدیگر دارند.


نصب و راه اندازی کرتین وال نیمه فریم لس در ابعاد بزرگ

به طور کلی کرتین وال دیوار های شیشه ای بزرگی هستند که غیر باربر به حساب می آیند. دیوار غیر باربری که به عنوان نمای بیرونی عمل می کند، محافظ ساختمان های بلندی همچون آسمان خراش ها، ساختمان های اداری و ساختمان های تجاری است.

جنس نمای کرتین وال می تواند از هر نوع قاب، روکش و مواد پوششی دیگر باشد. معمولا منظور از کرتین وال سیستم های نما با قاب آلومینیومی است. این قاب ها با اجزای مختلفی از جنس شیشه، پانل ها و سایر مصالح ساختمانی تکمیل می شوند.

کرتین وال نیمه فریم لس با کرتین وال معمولی کمی تفاوت دارد. به طور کلی این نما از عناصری پوشش دهنده در جهت افقی و عمودی ساخته شده است. در نمونه کرتین وال نیمه فریم لس یک از این قاب ها که در جهت عمودی یا افقی قرار گرفته است، حذف می شود.

نمای کرتین وال روی هر طبقه از ساختمان نصب می شود. با توجه به اینکه واحد های این نما بسیار بزرگ است. هر پانل آن بخش بزرگی از نمای بیرونی ساختمان را در می گیرد.

مجموعه دربیران مفتخر است تمامی خدمات مربوط به کرتین وال فول فریم لس را در اختیار شما قرار دهد.