شرکت دربیران

مدل

رنگی

نام خدمات

چاپ روی شیشه

توضیحات

شیشه ی چاپی یا شیشه طرح دار را می توان یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن یک تصویر در یک فضا دانست. دلیل این امر این است که در شیشه چاپی تصویر بر روی شیشه چاپ می شود و به علت مقاومت شیشه های مورد استفاده، تصویر کیفیت خود را در گذر زمان حفظ خواهد کرد. شیشه چاپی را می توان جایگزین بسیار مناسبی برای سرامیک در آشپزخانه ها و یا فضای بین کابینت ها دانست. فضاهای دیگری که درآن ها می توان از شیشه چاپی استفاده نمود: دیوارهای آمفی تئاتر، روی سقف با نمایش تصویر آسمان، نورگیر سقف و روی هر فضایی که شما می خواهید تصویری را به نمایش در آرورید می باشد.

مصارف شیشه های چاپی :

مغازه و فروشگاه : استفاده از شیشه های چاپی در مغازه و فروشگاه های نیمه لوکس بسیار رایج است. برندهای بزرگ از شیشه های چاپی برای نمایش برند خود استفاده می کنند.

شیشه چاپی در فضای داخلی اداری : شیشه های چاپی به دلیل مدرن بودن ، در فضاهایی که طراحی و ظاهر مدرن دارند، کاملا مؤثر هستند و می توان از طرح هایی برای تبلیغ برند استفاده نمود .

شیشه چاپی برای خانه و فضای داخلی : شیشه چاپی با استفاده از چاپ با کیفیت یک تصویر، طرح و … بر روی شیشه های خاص ایجاد می شود و بنا بر ماهیت شیشه می تواند در قسمت ها مختلف خانه مورد استفاده قرار گیرد. در خانه و آپارتمان از شیشه چاپی می توان برای دکور استفاده نمود. شیشه چاپی به عنوان یک دیوار جدا کننده و یا پوشاننده ی بخشی از فضا با طرح یا عکس خاصی که روی آن چاپ شده است می تواند تغییر بزرگی در فضا ایجاد نماید. همچنین، شیشه رنگی می تواند در درب های ریلی که در برخی از آپارتمان ها وجود دارد مورد استفاده قرار گیرد. عمده ی استفاده ی شیشه چاپی در منازل مسکونی، در آشپزخانه و حمام و پذیرایی است. در زیر نمونه هایی از کاربرد شیشه رنگی در فضاهای مختلف آورده شده است. شیشه چاپی در سازمان های دولتی و خصوصی، دفتر کار شرکت ها و بطور کل در دفتر کار اداری، بصورت گستره قابل استفاده است. سازمان ها و شرکت ها می توانند ازشیشه های چاپی در پارتیشن بندی ها، اتاق جلسات، اتاق کارکنان و سایر قسمت ها استفاده کنند و برند خود را تبلیغ نمایند و یا رنگ سازمانی خود را پیاده سازی نمایند. امروزه دفتر کار مدرن در سراسر دنیا از شیشه های رنگی در دفاتر کار خود استفاده می نمایند و رنگ سازمانی و لوگو خود را بشکلی قدرتمند به نمایش می گذارند. گروه دکوراسیون کالر گلس، با تخصص تمرکز بر روی شیشه های چاپی، توانایی طراحی و پیاده سازی طرح های متفاوت بر روی شیشه های مخصوص و چاپ بر روی شیشه را داراست. در زیر برخی نمونه ها از شیشه چاپی در محیط اداری را مشاهده می نمایید.

شیشه چاپی در آشپزخانه: شیشه چاپی پتانسیل بسیار خوبی برای استفاده در آشپزخانه دارد. شیشه چاپی در مرحله ی اول به دلیل شیشه بودن با آب مشکلی ندارد و شم می توانید از عمر بالای این محصول مطمئن باشید. در مرحله ی دوم، شما می توانید طرح دلخواه خود را بر روی این شیشه چاپ نمایید . طرح هایی مانند میوه جات، منظره های مورد علاقه شما، طرح سنگ و هر چیزی که در ذهن شما وجود دارد را می توان بر روی شیه با کیفت فوق العاده چاپ گرفت و در فضاهای بین کابینت ها، بالای اجاق گاز و زیر هود، بالای سینک ظرفشویی و هر جایی که شما دوست داشته باشید نصب نمود. از آنجایی که در زندگی روزمره وقت نسبتا زیادی در آشپزخانه صرف می شود، می توان با انتخاب یک طرح مناسب،چاپ آن بر روی شیشه و نصب آن ، فضایی دلنشین تر ایجاد نمود.

شیشه چاپی حمام : استفاده از شیشه چاپی در حمام بسیار رایج و متداول است، عکس های مورد علاقه، می توانند با کیفیت و وضوح بسیار بالا بر روی شیشه چاپ شده و در دیوار حمام ، وان؛ روشویی و ... نصب گردند. شاید استفاده از سرامیک در حمام برای بسیاری از افراد جذاب نباشد بنابر این می توان از شیشه رنگی و یا شیشه چاپی در حمام استفاده نمود که هم طرح مورد علاقه ی شما بر روی دیوار حمام نقش خواهد بست و هم در مقابل آب کاملا مقاوم است و متریال بسیار مناسبی به حساب می آید.

chapp-1-renew.jpg
chapp-1-renew.jpg chapp-2-renew.jpg