پارتیشن فریم لس

مقاله


پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس یک انتخاب زیبا و در عین حال کارآمد برای بسیاری از شرکت ها و ساختمان های تجاری است. با توجه به ضروری بودن این تجهیزات، از مواد اولیه و شیشه های مختلفی برای ساخت آن ها استفاده می شود.

هر یک از این مواد اولیه دارای ویژگی های متفاوتی هستند. پارتیشن های فریم لس یکی از گرینه هایی است که می توانند کمک زیادی در فضای اداری به شما کنند. آن ها در واقع دیوار های موقت یا دائمی هستند که به راحتی یک ساختمان را به 2 تا چند بخش تقسیم می کنند.

پارتیشن های متحرک قابلیت جا به جایی را دارند و فضای زیادی هم اشغال نمی کنند. هر زمان که به آن ها نیازی نداشته باشید، می توانید آن ها را گوشه ای تا کنید.

پارتیشن ثابت معمولا با نصب و ایجاد تغییراتی در ساختمان بنا می شود. پارتیشن فریم لس معمولا به صورت ثابت قابل نصب است. اگر می خواهید در ساختمان اداری یا هر ساختمان دیگری، استفاده بهینه ای از فضا داشته باشید، پارتیشن های فریم لس را به عنوان یک گزینه در نظر بگیرید.

آن ها به بهترین نحو می توانند فضایی دلنشین و کاربردی برای شما فراهم کنند. در این مقاله درباره ویژگی های این پارتیشن، مقایسه پارتیشن با قاب و بدون قاب، نحوه انتخاب پارتیشن بدون قاب برای محل کار، انواع شیشه برای ساخت پارتیشن بدون قاب و در نهایت نکات تکمیلی استفاده از پارتیشن بدون قاب صحبت می کنیم. اگر قصد خرید این پارتیشن را دارید، این مقاله می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند.


پارتیشن فریم لس و ویژگی ها

پارتیشن های شیشه ای در عین ظرافت و زیبایی به بهترین نحو ساختمان اداری شما را مزین می کند. امروزه دکوراسیون داخلی یک فضای اداری اهمیت زیادی دارد.

دکور داخلی هم بر کارکنان و هم بر مشتریان تاثیر زیادی می گذارد. طراحی ظریف و زیبای دکوراسیون داخلی همیشه با یک پارتیشن شیشه ای ممکن است.

پارتیشن بدون قاب می تواند نور زیادی را وارد ساختمان کند و باعث بزرگ تر دیده شدن آن شود. زیبایی و کاربردی بودن این نوع پارتیشن سبب محبوبیت آن در مکان های مختلف شده است. در ادامه به برخی از ویژگی های این پارتیشن اشاره می کنیم.

 اجرای پارتیشن اداری بدون قاب با شیشه دوجداره یا تک جداره قابل سفارش است. هر یک از انواع این شیشه ها مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند. پارتیشن تک جداره نور زیادی را از خود عبور می دهد، نصب آن نسبتا ارزان تر است ولی نسبت به عایق کردن صدا ضعیف تر از نمونه های دیگر است.

اگر عایق کردن صدا برای شما اهیمت دارد بهتر است سراغ پارتیشن فریم لس دوجداره بروید. با وجود شیشه دو لایه و سختی که در ساخت این پارتیشن وجود دارد، به کاهش صدای اطراف کمک می کند.

  • به صورت بدون درز ساخته می شود

پارتیشن فریم لس بدون اتصالات نامناسب ساخته می شود. آن ها با ترجیحات و سلیقه شما قابل سفارش و ساخته شدن هستند. به راحتی می توانید وجوه و خطوط چشمگیری روی آن اعمال کنید.

این پارتیشن با اتصالات تقریبا نامرئی ساخته می شود. اگر پارتیشن در ابعاد وسیع و بزرگ ساخته شود، از اتصالات نامرئی یا مفاصل سیلیکونی استفاده می شود. ضمن اینکه تا حد امکان از کمترین میزان درز استفاده می شود تا آن را بسازند.

  • قابلیت شخصی سازی را دارند

پارتیشن فریم لس قابلیت شخصی سازی و سفارشی کردن را به طور کامل دارد. این پارتیشن کاملا بر اساس نیاز ها و سلیقه شما نصب می شود. به طور کلی پانل شیشه ای برای کشیدن انواع طرح، لوگو و اعمال هرگونه تغییری آماده است.

هیچ محدودیتی از جهت تغییر ظاهر آن وجود ندارد. شما می توانید لوگوی شرکت یا رنگ آن را روی شیشه اعمال کنید. به این ترتیب به معرفی برند شرکت و محل کارتان هم کمک کرده اید.

  • تنوع زیادی برای انتخاب دارد

پارتیشن فریم لس در جنس ها و مدل های مختلفی قابل سفارش است. پارتیشن شیشه ای مدرن فریم لس یک راه حل کارآمد و زیبا برای استفاده در ساختمان های مختلف مثل ساختمان اداری است. شما می توانید هر آنچه از فضای ایده آل خود در ذهن دارید، با کمک این نوع پارتیشن ایجاد کنید.


پارتیشن فریم لس در مقابل پارتیشن با قاب

سیستم ها و شکل های مختلفی برای پارتیشن بندی اداری وجود دارد. هر یک از آن ها طرح، ها، رنگ ها و ساختار های مختلفی دارند. نوع پارتیشن انتخابی شما کاملا به نیاز محل کار شما بستگی دارد.

بیشتر افراد به دلیل زیبایی، پارتیشن شیشه ای فریم لس را ترجیح می دهند. با این وجود، ویژگی های بسیار دیگری وجود دارد که باید در زمان انتخاب پارتیشن در نظر داشته باشید. پس از اینکه نیاز محل کار خود را بررسی کردید، عوامل زیر را در نظر بگیرید:

• دوام

• کنترل صدا

• زیبایی شناسی

• حفظ حرارت

• هزینه


پارتیشن فریم لس مناسب برای فضای کار

انواع پارتیشن اداری به یک وسیله ضروری برای استفاده در محل کار و شرکت ها تبدیل شده است. طراحی داخلی شرکت بخش مهمی از آن است و باید با وسایل و تجهیزات مختلفی پر شود.

شرکت و محل کار شما در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت باشد، باید به ظاهر آن اهمیت بدهید. علاوه بر زیبایی، کاربردی بودن یک دفتر هم اهمیت زیادی دارد. پارتیشن اداری سریع ترین، مقرون به صرفه ترین و راحت ترین راه برای ایجاد یک فضای اداری مناسب است.

پارتیشن اداری به صورت موقت و دائمی ساخته می شود. این پارتیشن مانند یک دیوار موقت عمل می کند و در ضمن ایجاد حریم خصوصی، باعث تقسیم کردن یک فضا می شود.

پارتیشن فریم لس می تواند یکی از این گزینه ها باشد تا به بهترین شکل شرکت یا محل کار را تقسیم بندی کند. برای انتخاب یک پارتیشن مناسب می توانید موارد زیر را در نظر بگیرید.