پارتیشن شیشه ای تک جداره

مقاله


پارتیشن شیشه ای تک جداره

آیا می خواهید با کمترین هزینه قسمت های مختلف ساختمان یا محل کار را بخش بندی کنید؟ خرید یک پارتیشن شیشه ای تک جداره راهی مقرون به صرفه برای این کار است. شیشه تک جداره در واقع شیشه ای تک لایه، مقرون به صرفه و کاربردی محسوب می شود.

این شیشه در محل های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از آن ها ساخت پارتیشن است. پارتیشن شیشه ای و آلومینیومی به صورت فریم لس یا با فریم ساخته و تولید می شود. هر یک از این دو شکل پارتیشن دارای ویژگی های خاص خود هستند.

مجموعه دربیران مفتخر است تمامی خدمات مربوط به قیمت درب و پنجره آلومینیومی تراس را در اختیار شما قرار دهد.


پارتیشن شیشه ای و آلومینیومی

با این حال مهم ترین مشخصه ای که یک پارتیشن شیشه ای دارد، کاهش هزینه های شماست. با این محصول می توانید هزینه های انرژی برق را به طرز چشم گیری کاهش دهید؛ زیرا ساعات زیادی از روز به سیستم های روشنایی مصنوعی نیازی نیست.

علاوه بر آن اگر قصد جدا کردن بخش هایی از ساختمان را دارید، می توانید با این پارتیشن در هزینه ها صرفه جویی کنید؛ زیرا قطعا خرید یک پارتیشن شیشه ای هم از ایجاد دیوار ها کم هزینه تر است و هم دردسر کمتری دارد. شما می توانید با کمک یکی از این پارتیشن ها در کمترین زمان ممکن قسمت های مختلف ساختمان را جدا سازی کنید.

علاوه بر آن معمولا امکان جا به جا کردن آن به راحتی امکان پذیر است. اگر به یکی از این پارتیشن های شیشه ای نیاز دارید، باید اطلاعات کافی درباره آن ها به دست آورید. در ادامه این مقاله قصد داریم دلایل اهمیت استفاده از پارتیشن شیشه ای تک جداره، ترند های طراحی و ساخت پارتیشن شیشه ای و نحوه انتخاب پارتیشن شیشه ای صحبت کنیم.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره نمای سمنت برد هستید به این صفحه مراجعه کنید.


پارتیشن شیشه ای تک جداره و نیاز ما

پارتیشن شیشه ای تک جداره ظرافت، زیبایی و منحصر به فرد بودن را به همراه می آورد. با استفاده از پارتیشن شیشه ای به بازسازی و حفظ تعادل در ساختمان کمک خواهید کرد. فرقی نمی کند که پانل های مورد نیاز شما چقدر بزرگ باشد؛ به هر حال یک پارتیشن شیشه ای تک جداره گزینه ای مقرون به صرفه برای شما خواهد بود.

اگر بخواهید از این پارتیشن در سطح اداره استفاده کنید، هم نور را افزایش خواهید داد و هم عملکرد آن بر روحیات افراد ساکن در ساختمان تاثیر می گذارد. برای آشنایی بیشتر با این پارتیشن مزایای زیر را با دقت مطالعه کنید.


• عملکرد عالی

با استفاده از یک پارتیشن با کیفیت می توانید به راحتی چیدمان ساختمان را تغییر دهید. در یک فضای اشتراکی در محل کار، وجود یک پارتیشن ضروری است. این پارتیشن می تواند فضای ملاقات یا فضای پروژه های گروهی را از دیگر بخش های ساختمان جدا کند. به وجود این پارتیشن به کار های سنگین و ساخت دیوار های خشک نیازی نیست.


• نور طبیعی

بر خلاف دیوار های بتنی یا خشک، نور به راحتی از پارتیشن شیشه ای تک جداره عبور می کند. این نور طبیعی محیطی مطبوع و روشن برای افراد ساکن یا کامندان ایجاد می کند. وقتی نور به اندازه کافی در یک ساختمان باشد، باعث بزرگ تر و بهتر دیده شدن فضا می شود.


• طراحی مدرن

طراحی پارتیشن شیشه ای از نظر بصری هم بسیار شیک است. با کمک این پارتیشن و هماهنگی آن با دیگر اجزای مدرن دکوراسیون می توانید مشتریان و مهمانان را تحت تاثیر قرار دهید. زیبایی و نظم یک فضا می تواند تاثیر زیادی بر افراد دیگر بگذارد. نصب یکی از این پارتیشن های شیشه ای کلید همین امر است.


• کاهش سر و صدا

برای کار کردن یا زندگی روزمره به سکوت نیاز است. پارتیشن شیشه ای تک جداره می تواند تا حدودی صدا های اطراف را مسدود کند و همچون یک عایق عمل کند. بر خلاف دیوار های گچی می توانید از پارتیشن های شیشه ای به عنوان عایق هم استفاده کنید.


• مقرون به صرفه

با کمک یک پارتیشن شیشه ای می توانید تا حد زیادی در کاهش هزینه ای انرژی اثر بگذارید. در ضمن پارتیشن شیشه ای می تواند بدون صرف هزینه های زیاد در ساختار داخلی ساختمان تغییراتی ایجاد کند. به این شکل به صرف هزینه برای بنایی یا تغییر شکل کلی ساختمان نیازی نیست.

شما می توانید هر زمان نیاز بود، پانل های پارتیشن را در هر جایی که دوست دارید، قرار دهید. همه این مسائل سبب می شود تا به پارتیشن شیشه ای تک جداره همچون یک سرمایه گذاری ارزان تر نگاه کنید.


• سازگاری با محیط زیست

بخش زیادی از یک پارتیشن شیشه ای تک جداره را شیشه ها تشکیل می دهند. یک شیشه بخارات مضر و بوی نامطبوعی ندارد. تمیزی و دوام از مهم ترین مزایایی است که یک پارتیشن شیشه ای دارد. اگر به محیط زیست و سلامت اطراف خود اهمیت می دهید، پارتیشن شیشه ای گزینه مناسبی برای شماست.

ما در مقاله های قبلی درباره پارتیشن اداری شیشه ای توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.


پارتیشن شیشه ای تک جداره و طراحی

همانطور که می دانید شیشه ها به بهترین شکل قابلیت تطبیق دارند. شما می توانید هر طرح، شکل و رنگی را روی آن پیاده کنید. آن ها حس تازگی و مدرنیته را القا می کنند و بسیار زیبا هستند. طرح های این پارتیشن ها منحصر به فرد و متنوع است.

برای اینکه طرح و رنگ های مختلف را انتخاب کنید، ابتدا نیاز های خود را بررسی کنید. در ابتدا باید بدانید که کدام یک از کارکرد های پارتیشن شیشه ای نیاز شما را برطرف می کند.


پارتیشن شیشه ای تک جداره بدون فریم

یکی از راه های ساخت پارتیشن شیشه ای تک جداره، استفاده از شیشه بدون قاب یا فریم لس است. طراحان پارتیشن فریم لس یا بدون قاب، قاب ها را مانع هایی غیر ضروری می دانند که با این نوع پارتیشن برطرف شده اند.

شاید از خود بپرسید که آیا یک شیشه پارتیشن شیشه ای بدون قاب به اندازه کافی ایمن است؟ بله، نصب پارتیشن شیشه ای بدون فریم هیچ مشکلی از جهت ایمنی ایجاد نمی کند. این نوع پارتیشن با کمک اتصالات عنکبوتی در جا محکم می شود.


پارتیشن شیشه ای تک جداره شیشه طرح دار

همانطور که گفتیم برای ساخت پارتیشن شیشه ای تک جداره می توانید مانور های زیادی روی شیشه دهید. یکی از اقداماتی که می توانید روی پارتیشن انجام دهید، استفاده از شیشه های رنگی است.

با کمک این پارتیشن شیشه ای می توانید یک رنگ به دکوراسیون خود اضافه کنید یا رنگ پارتیشن را با دکوراسیون هماهنگ کنید. علاوه بر رنگ می توانید نگاشته های حکاکی شده و سطوح مات یا نیمه مات را برای شیشه آن انتخاب کنید.


پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای یک راه حل سریع، مقرون به صرفه و راحت برای ذخیره سازی فضا در محل کار است. یک پارتیشن اداری می تواند محل کار شما را به بهترین شکل ممکن بخش بندی کند. مواد اولیه مختلفی برای ساخت آن ها وجود دارد. یکی از محبوب ترین مواد اولیه شیشه ها و آلومینیوم است.

شیشه ها در انواع مدل و جنس ها در بازار برای سفارش وجود دارند. شما می توانید متناسب با نیازی که دارید، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. پارتیشن اداری این قابلیت را دارد که یک حریم خصوصی و کاری برای کارکنان فراهم کند. وقتی از شیشه برای ساخت پارتیشن استفاده می شود، به معنی صرفه جویی در هزینه های انرژی است.

در طول ساعات زیادی از روز، نور از شیشه ها عبور می کند و سبب روشن تر شدن فضا می شود. به این شکل به نور مصنوعی نیاز نخواهید داشت. نور بیشتر باعث بزرگ تر دیده شدن فضای اطراف می شود و برای ساختمان های کوچک کاربرد دارد.

پارتیشن شیشه ای اداری از هر نظر برای محل های کوچک مفید و کارآمد است. در این مقاله قصد داریم درباره انواع پارتیشن برای اداره، نکات قابل توجه برای خرید پارتیشن، اهمیت استفاده از پارتیشن در محل کار، افزایش بهره وری کارمندان با استفاده از پارتیشن، انتخاب قاب مناسب و کاربرد های پارتیشن صحبت کنیم.

در صورتی که قصد داریم یک پارتیشن برای محل کار بخرید، این مقاله اطلاعات جامعی در این خصوص برای شما خواهد داشت.


پارتیشن شیشه ای اداری

معمولا صاحبان شرکت از پارتیشن اداری شیشه ای برای تقسیم کردن فضای محل کار استفاده می کنند. در ضمن آن ها می توانند امکان تغییر فضای اطراف را به تناسب نیاز های شرکت فراهم کنند. وقتی به هزینه های تغییرات دائمی فضا فکر کنید، متوجه صرفه جویی در هزینه ها به این شیوه خواهید شد.

پارتیشن اداری شیشه ای متحرک یکی از انواع پارتیشن هاست که با وجود تحرک، دوام بالایی هم دارد. آن ها ساده ترین شکل پارتیشن برای تغییر فضا هستند. در ضمن پارتیشن های متحرک امکان جا به جایی سریع را برای شما فراهم می کنند.

پارتیشن شیشه ای یکی از کاربردی ترین پارتیشن هاست که با فریم آلومینیومی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که از شیشه های مناسبی برای ساخت پارتیشن اداری شیشه ای استفاده کنید، کاهش صدا های مزاحم اطراف از مهم ترین مزایای آن خواهد بود.


نکات قابل توجه برای انتخاب پارتیشن اداری

با اینکه مردم گمان می کنند که انتخاب پارتیشن اداری شیشه ای راحت است ولی یک انتخاب چالشی محسوب می شود. جنس و طرح پارتیشن های اداری متنوع است و این انتخاب را کمی سخت می کند. بنابراین برای خرید باید دقت کافی را داشته باشید. گاهی استفاده و خرید پارتیشن به منزله یک سرمایه گذاری برای شرکت است. در ادامه نکاتی وجود دارد که باید برای انتخاب پارتیشن به آن توجه کنید.


• قابلیت تعویض

همانطور که در بالا اشاره کردیم، پارتیشن ها به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم می شوند. پارتیشن هایی که قابلیت انتقال از یک مکان به مکان دیگر را دارند، برا یتنظیم و چیدمان راحت مفید هستند.

به این ترتیب شما می توانید پارتیشن را در هر جایی و متناسب با شرایط موجود قرار دهید. در زمان خرید پارتیشن اداری شیشه ای باید به این نکته دقت کافی را داشته باشید که پارتیشن باید به راحتی جا به جا شود.


• دوام

اگر جمعیت زیادی در دفتر، کار می کنند یا امکان نقل و انتقال پارتیشن شیشه ای زیاد است، باید به دنبال یک پارتیشن با دوام بالا باشید. اگر یک پارتیشن کیفیت بالایی داشته باشد، سال ها طول عمر خواهد داشت. به این ترتیب مواد اولیه مختلف و با دوامی برای ساخت و سفارش پارتیشن اداری شیشه ای وجود دارد.

به طور مثال یکی از مقاوم ترین و ایمنی ترین انواع شیشه ها شیشه دوجداره است. در ضمن پارتیشن های با قاب آلومینیوم دارای دوام بیشتری هم هستند. در زمان انتخاب پارتیشن حتما به کیفیت مواد اولیه آن دقت کنید.


• بهره وری از فضا

استفاده از یک پارتیشن اداری شیشه ای فضای کم موجود در محل کار را افزایش می دهد؛ به این شکل مه بتوانید از کم ترین میزان جا، بیشترین استفاده را داشته باشید. اگر نقشه ساختمانی محل کار نامناسب است یا جای کمی دارید، پارتیشن های شیشه ای امکان استفاده حداکثری از فضا را فراهم می کنند.


• جذابیت بصری

اگر به دکوراسیون داخلی و زیبایی بصری محیط اطراف خود اهمیت می دهید، استفاده از یک پارتیشن اداری شیشه ای گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. پارتیشن ها دید جذابی به مراجعه کنندگان و کارکنان شما می دهند که سبب بهره وری هر چه بیشتر در فضای کار می شود.

پارتیشن های شیشه ای تطبیق پذیری بالایی دارند. آن ها در طرح، رنگ و با ویژگی های متنوعی قابل سفارش هستند. شما می توانید با سفارشی کردن پارتیشن، به محصول دلخواهد خود برسید.


پارتیشن شیشه ای اداری و اهمیت آن

شاید به جرئت بتوان گفت که پارتیشن شیشه ای یکی از ملزومات هر شرکتی است. علاوه بر همه مزایایی که تا به اینجا به آن اشاره کردیم، پارتیشن شیشه ای کلید ایجاد حریم خصوصی است. در صورتی که به ایجاد حریم خصوصی نیاز دارید، وجود یک پارتیشن می تواند کمک بزرگی در این راستا به شما کند.

خصوصا اگر شیشه هایی انتخاب کنید که مات و ضخیم باشند، به راحتی حریمی کارآمد ایجاد می شود. این پارتیشن ها همه کاره هستند. با اینکه هدف اصلی انتخاب و خرید پارتیشن اداری شیشه ای، جداسازی سالن هاست ولی برای کار های دیگری هم از آن استفاده می کنند.

ایجاد عایق صدا یکی دیگر از مهم ترین کارکرد هایی است که این پارتیشن ها دارند. در صورتی که مواد اولیه مناسبی برای ساخت و سفارش آن انتخاب کنید، کارکرد طولانی مدت آن را خواهید دید.


پارتیشن اداری شیشه ای و افزایش بهره وری کارکنان

محل کار جایی است که تعداد زیادی از افراد در آن مشغول به کار هستند. به این ترتیب جزئیات طراحی در آن اهمیت زیادی دارد. هر یک از این جزئیات می توانند در کارکرد کارمندان اثرگذار باشند. رنگ ها، طرح ها، نور کافی همه از عوامل پر اهمیت در فضای کار به حساب می آیند.

با این حال بیشتر صاحبان کسب و کار اهمیت انتخاب پارتیشن اداری شیشه ای را نادیده می گیرند. پارتیشن اداری برای قسمت بندی فضای کار اشتراکی کمک می کنند. استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری می تواند در زیباسازی چیدمان و فضای اداری هماهنگ شوند.

چندین گزینه برای سفارش پارتیشن شیشه ای وجود دارد. مواد اولیه مختلفی وجود دارند که با چیدمان و دکوراسیون محل کار شما قابل هماهنگی هستند. اگر به ورود نور طبیعی در ساختمان اهمیت می دهید، وجود یک پارتیشن شیشه ای برای شما ضروری است.

در خصوص میزان ارتفاع پارتیشن اداری شیشه ای هم تصمیم گیری کنید. برخی از پارتیشن ها تا سقف ارتفاع دارند و برخی دیگر به نیمه های دیوار می رسند. با وجود اینکه پارتیشن های نیم قد ارتباط بین کارکنان را راحت می کند ولی پارتیشن های با ارتفاع بهتر می توانند حریم خصوصی ایجاد کنند.

برای اینکه پارتیشن مناسبی بخرید باید ویژگی های خاص محل کار و نیاز کارکنان را در نظر بگیرید. فقط در این صورت است که می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

قاب یا فریم یکی از گزینه های اضافی برای پارتیشن است که بسیاری از افراد آن را انتخاب می کنند. پارتیشن با استفاده از قاب یا فریم دوام بیشتری پیدا می کند و زیبا تر هم می شود. قاب ها معمولا از جنس آلومینیوم یا چوب هستند.

قاب های آلومینیومی دوام و زیبایی منحصر به فردی دارند. آن ها در رنگ های سفید، مشکی و رنگی قابل سفارش هستند. یک قاب می تواند از لب پر شدن و شکستگی پارتیشن اداری شیشه ای جلوگیری کند. در ضمن در صورت نیاز به جا به جایی و برخورد با لبه های پارتیشن، شیشه دچار آسیب و شکستگی نمی شود.

ما در مقاله های قبلی درباره نمای کامپوزیت توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.


پارتیشن اداری شیشه ای و کاربرد های آن

در شرکت ها و اداره ها استفاده حداکثری از محل کار بسیار ضروری تلقی می شود. استفاده از پارتیشن یک راه فوق العاده برای حداکثر استفاده از شرکت است. خوب است بدانید که استفاده از پارتیشن شیشه ای در موارد زیر رایج است:

• دفاتر و اتاق های خصوصی

• اتاق های جلسات و کارکنان

• قسمت های تفریحی محل کار

• ذخیره سازی محیط در اتاق های کوچک

• ایجاد مکان انتظار برای مهمانان و مشتریان

• محل استراحت کارمندان و کارکنان

همانطور که متوجه شده اید پارتیشن اداری شیشه ای یکی از ضروریات برای هر ساختمان اداری محسوب می شود. پارتیشن ها می توانند انواع نیاز های شما را برآورده کنند. انتخاب طرح، اندازه و جنس پارتیشن به نیاز شما و محل کار بستگی دارد.

برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید باید ابتدا انتظار خود را از پارتیشن شیشه ای اداری مشخص کنید. یک پارتیشن شیشه ای می تواند در بهره وری و شکل کلی محل کار شما اثر گذار باشد. اگر محل کار شما به یکی از این پارتیشن های شیشه ای نیاز دارد، باید گزینه ها و مواد اولیه موجود را با دقت بررسی کنید.


پارتیشن شیشه ای

تصور کنید قصد جداسازی قسمت هایی از خانه یا محل کار را دارید، چه چیزی بهتر از یک پارتیشن شیشه ای می تواند در این راه به شما کمک کند؟ پارتیشن از جنس شیشه بدون اینکه جلوی نور را بگیرد یا محل کار شما را کوچک تر نشان دهد، عملیات جداسازی ساختمان را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

این عملیات جداسازی بدون اینکه به سقف و دیوار ها آسیب برسد، امکان پذیر است. با توجه به اینکه در این نوع پارتیشن از شیشه استفاده می شود، نور به خوبی در سطح خانه یا محل کار پخش می شود و نیازی به استفاده از منابع نور مصنوعی در ساعاتی از روز نیست.

اگر می خواهید با پارتیشن های از جنس شیشه بیشتر آشنا شوید، این مقاله مناسب شماست. در ادامه درباره مزایای استفاده از پارتیشن های شیشه ای، ماهیت این پارتیشن، طراحی پارتیشن از جنس شیشه، انواع شیشه ها برای سفارش و استفاده از فریم ها برای ساخت پارتیشن شیشه ای مدرن صحبت می کنیم.


پارتیشن شیشه ای مدرن

شیشه یکی از مصالحی است که به طرق مختلف و در جا های مختلف یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده کم هزینه به اندازه کافی شفاف و درخشان است و به راحتی هم تمیز می شود. شیشه بخش زیادی از پنجره ها را در بر می گیرد.

در یک تعریف پارتیشن های شیشه ای دیوار هایی شیشه ای و شفاف هستند که برای تعریف حدود و بستن فضای درون یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن شیشه ای مدرن یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده در ادارات، اماکن تجاری و ساختمان های عمومی است.

از امتیاز هایی که با این نوع پارتیشن از آن برخوردار می شوید، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.


نور

همانطور که گفتیم شیشه نور را به خوبی از خود عبور می دهد. وقتی نور در سطح ساختمان یا خانه پخش می شود، نیاز به لوازم روشنایی مصنوعی کاهش پیدا می کند. با این نوع پارتیشن نور طبیعی در سر تا سر خانه یا محل کار شما پخش می شود.

به این ترتیب هم هزینه های انرژی برق کاهش پیدا می کند و هم سبب تقویت روحیه ساکنین می شود.


انتقال راحت

مهم ترین مزیتی که پارتیشن شیشه ای برای صاحبان ساختمان دارد، امکان انتقال راحت آن است. شما می توانید به راحتی پارتیشن را به هر جایی که لازم است، انتقال دهید.

با این پارتیشن ها می توانید چیدمان داخلی ساختمان را راحت تر تغییر دهید. پارتیشن های شیشه ای برای جا به جایی راحت و سریع طراحی شده اند.


عایق ضد صدا

یکی از مشکلاتی که مخصوصا در فضا های کاری یا فضا های اشتراکی وجود دارد، صدای بیش از حد است که باعث حواس پرتی کارمندان می شود. حل این مشکل با دیوار های خشک یا پارتیشن های سنتی غیر قابل انتقال، کمی سخت است.

در مقابل پارتیشن شیشه ای این امکان را فراهم می کند که صدای محیط در فضای بزرگ و اشتراکی کاهش پیدا کند.


مقرون به صرفه

اگر قصد تغییر فضای داخلی ساختمان اداری خود را دارید، پارتیشن شیشه ای می تواند یک گزینه مقرون به صرفه برای شما باشد. این پارتیشن نسبت به ساخت دیوار ها و موارد مشابه می تواند هزینه کمتری برای شما داشته باشد.


زیبایی

زیبایی یکی از مشخصه های اصلی شیشه و پارتیشن شیشه ای است. شیشه یکی از مصالح پر طرفدار در دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان است. علاوه کاربردی بودن، پارتیشن های شیشه ای از نظر زیبایی در رتبه خوبی قرار دارند و با اصول طراحی مدرن کاملا مطابقت دارند.

اگر دکوراسیون داخلی ساختمان شما مدرن است، وجود یکی از این پارتیشن های شیشه ای برای شما ضروری است.


نور طبیعی بیشتر

با کمک یک پارتیشن شیشه ای مدرن می توانید نور طبیعی بیشتری در سطح ساختمان یا محل کار داشته باشید. با وجود آن نیازی به روشن بودن سیستم های روشنایی در ساعاتی از روز نیست.
به طور کلی در صورتی که یک پارتیشن شیشه ای با کیفیت برای محل کار یا منزل انتخاب کنید، شاهد کاهش هزینه ها خواهید بود. خرید یکی از این پارتیشن ها می تواند سودآوری قابل توجهی برای یک کسب و کار داشته باشد.


پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن های شیشه ای ورقه های شیشه ای عمودی هستند که برای جداسازی فضا ها و ایجاد حریم خصوصی نسبی کاربرد دارند. برای ساخت این پارتیشن ها معمولا از شیشه های سکوریت با ضخامت های مختلف استفاده می شود.

در صورتی که پارتیشن شیشه ای از نوع ثابت باشد، می توانید آن را با استفاده از گیره های مخصوص به سطوح کف، سقف و دیوار وصل کنید. از این پارتیشن ها می توانید در خانه، مجتمع های اداری، هتل ها و... استفاده کنید. استفاده از آن ها به جای دیوار های خشک یک کار منطقی است. پارتیشن های از جنس شیشه در مقایسه با دیوار های خشک امتیاز های زیر را دارند:
•    به سرعت توسط متخصصین در هر جایی نصب می شوند.
•    با وجود شیشه از کثیف شدن ناشی از بنایی دیوار خبری نیست.
•    پارتیشن شیشه ای به فضای شما زیبایی و ظرافت خاصی می بخشد.
•    شیشه لکه یا بو را جذب نمی کند و به راحتی تمیز و ضد عفونی می شود.
•    پارتیشن های شیشه ای می توانند مات، شفاف یا نیمه شفاف باشند و انعطاف پذیری بالایی در طراحی دارند.


پارتیشن شیشه ای و طراحی آن

پارتیشن شیشه ای به سبک و مدل های مختلفی قابل سفارشی سازی است. شما می توانید مدل دلخواه خود را متناسب با سبک و طرح مورد نظرتان سفارش دهید. این پارتیشن ها طوری پیکر بندی می شوند که اتاق یا سالن به سبک دلخواه شما چیده شود.

علاوه بر آن برای طراحی شیشه و پانل ها گزینه های مختلفی دارید. شیشه سکوریت یکی از همین انتخاب هاست که دوام بالایی دارد. به طور کلی منظور از شیشه ایمن، شیشه یا مواد شیشه ای است که دوامشان از شیشه آنیل شده بیشتر است.

شیشه سکوریت نوعی شیشه ایمنی است که تحت فرایند گرمایش و خنک کنندگی قرار می گیرد. این فرایند سبب می شود شیشه سکوریت 4 برابر قوی تر از شیشه آنیل شده شود.


پارتیشن شیشه ای و انواع شیشه ها برای سفارش

همانطور که گفتیم شیشه ماده ای است که تطبیق پذیری بالایی دارد. این ویژگی امکان ایجاد پارتیشن ها با ویژگی های مختلف را فراهم می کند. هر یک از شیشه ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که برای جای به خصوصی مناسب و کاربردی به نظر می رسد.

شما می توانید متناسب با نیاز محیط و سلیقه خود هر یک از شیشه های زیر را به صورت پارتیشن شیشه ای خریداری کنید.


شفاف

شیشه شفاف یک گزینه رایج و محبوب محسوب می شود. این نوع شیشه فضا را جدا می کند و در عین حال جریان انرژی و بصری را دچار اختلال نمی کند. اگر از این نوع شیشه برای ایجاد پارتیشن شیشه ای استفاده کنید، فضا کوچک تر به نظر نمی رسد. پارتیشن های شیشه ای شفاف یکپارچگی در سطح ساختمان را حفظ می کنند.


طرح دار

یکی دیگر از انواع شیشه ها برای ساخت پارتیشن شیشه ای، شیشه های طرح دار است. این نوع شیشه ها حریم خصوصی ایجاد می کنند ولی جلوی نور را نمی گیرند. برای اینکه ظرافت شیشه را حفظ کنید، می توانید از طرح های ظریف استفاده کنید و در عین حال زیبایی شیشه و اطراف را افزایش دهید.


رنگی

شیشه های رنگی تا حد زیادی می توانند در ایجاد حریم خصوصی موثر واقع شوند. شیشه های رنگی تنوع بالایی دارند و شما می توانید متناسب با دکوراسیون محل کار یا منزل رنگ مورد نظرتان را سفارش دهید. معمولا رنگ دودی یا خاکستری از رایج ترین و محبوب ترین رنگ هایی هستند که در بازار موجود است.

برای اطلاع از نمای لامل میتوانید با ما همراه باشید.