هندریل شیشه ای

مقاله 95/7/10

هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای

نرده های شیشه ای از ابتدای پیدایش تا به امروز همواره مورد توجه طراحان قرار داشته است. به دست آمدن سطح یکپارچه و شفاف حاصل از ساختار شیشه ای این نرده ها یکی از عواملی است که باعث محبوبیت آن شده است. طرح های بسیار متنوعی که برای هندریل های شیشه ای وجود دارد در کنار طیف گسترده یراق آلات و امکان استفاده از شیشه های سکوریت, لمینیت, خم در کنار افزایش ایمنی به زیباتر شدن راه پله شما کمک می کند. ترکیب فولاد ضد زنگ, به همراه شیشه شفاف نه تنها در زمینه هندریل شیشه ای, که در تمام زمینه های دیگر نیز خیره کننده و از لحاظ زیبایی شناسی از ارزش بالائی برخوردار است.

اماکن استفاده از شیشه لمینیت نیز به منظور بالا بردن امنیت در زمینه هندریل شیشه ای امکان پذیر است. هندریل های شیشه ای می توانند به عنوان جان پناه نیز مورد استفاده قرار بگیرند. هر کدام از سیستم های هندریل شیشه ای نصب متفاوتی نسبت به دیگری دارد. دقت و تجربه در مرحله نصب نقش تعیین کننده ای در بهتر دیده شدن و امنیت هندریل دارد.

از محاسن دیگر هندریل های شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• هزینه نگهداری بسیار پایین

• نصب سریع

• امکان استفاده در فضای داخلی و خارجی

• طیف بسیار گسترده طرح و رنگ

صنایع شیشه دربیران با کمک نیم قرن تجربه و با در اختیار داشتن کادری مجرب و متعهد در زمینه تهیه و اجرای انواع هندریل شیشه ای همواره کوشیده است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه بدهد.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما درباره این مقاله چیست ؟

شما می توانید در این بخش تجربیات و نظرات خود را با ما و کاربران ایران بالابر به اشتراک بگذارید.