نمای شیشه ای اسپایدر

آنچه در اين مقاله خواهيد خواند

نمای شیشه ای اسپایدر

محبوب ترین و اغلب گرانقیمت ترین نوع نمای شیشه ای سیستم نمای اسپایدر است.

نمای شیشه ای اسپایدر

پیشرفت تکنولوژی در زمینه طراحی نما همواره با ایجاد سطح یکپارچه ای از شیشه با اوج شفافیت همراه بوده است.

اتصالات عنکبوتی از جنس فولاد ضد زنگ مهمترین قسمت یک نمای اسپایدر هستند که وظیفه مهار شیشه و نیروهای وارد بر آن را دارد.به کمک این اتصالات شیشه ای امکان ساخت هر نوع نمای شیشه ای مانند سقف های شیبدار, سقف های گنبدی شکل و ... امکان پذیر است.

سیستم مای اسپایدر گلس فین سیستم ساده دارد. در واقع نمای گلس فین از چند تیغه عمودی شیشه ای ساخته شده است که با کمک یراق آلات اسپایدر از نمای شیشه ای حمایت می کنند. از سیستم گلس فین بیشتر در نما هایی که ارتفاع زیادی ندارند کاربرد دارد. اگر ارتفاع نما زیاد است بهتر است از سیستم لوله ای یا کابلی استفاده کنیم.

سیستم کابلی در کنار ساختار مدرنی که دارد باعث ایجاد حداکثر شفافیت در نمای شما می شود. یراق آلات و کابل در سیستم کابلی همه از جنس استیل ضد زنگ می باشند. این یراق آلات نیروهای جانبی را به کابل, و کابل به سازه اصلی ساختمان منتقل می کند.

استفاده از براکت لولهای عنوان خرپا در نمای اسپایدر از دیگر روش ها محبوب تر هست. در این روش براکت ها در پشت نما قرار می گیرند و با کمک یراق آلات اسپایدر شیشه را در جای خود مهار می کنند. در این روش براکت های در نما قابل رویت هستند.

1396/1/21

ارسال نظر کاربران

شما هم می توانید در مورد این پروژه نظر بدهید