قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی

مقاله

قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی

قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی به فاکتور های مهمی وابسته است. این فاکتور ها شامل جنس شیشه، اندازه درب یا پنجره و مسائل دیگر بستگی دارد. آلومینیوم یک ماده مقاوم در برابر آسیب هاست و به همین دلیل طول عمر بالایی دارد.

اگر قصد تعویض درب و پنجره ها را دارید یا می خواهید ساختمان جدیدی احداث کنید، درب و پنجره آلومینیومی یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. یک درب کشویی آلومینیومی علاوه بر دوام، کمترین میزان فضا را هم اشغال می کند.

صدا و حرارت از این درب و پنجره عبور نمی کند و از اتلاف هزینه های انرژی جلوگیری می شود. با این محصول می توانید تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در ادامه قصد داریم درباره فاکتور های موثر بر قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی، ارزان ترین درب و پنجره آلومینیومی و مزایایی که این درب و پنجره دارند صحبت کنیم.

برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره کشویی با ما تماس بگیرید.


قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی و فاکتورهای موثر

یکی از مهم ترین سوالاتی که بسیاری از مشتریان می پرسند، بحث قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی است. پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد. وقتی با سازنده و تامین کننده های مختلف درباره این مسئله صحبت می کنید، با قیمت های مختلفی هم رو به رو می شوید.

هر یک از این قیمت ها به عوامل مختلفی مثل درجات آلومینیوم، اندازه درب و پنجره، گزینه سفارشی یا استاندارد بودن، نرخ خود تامین کننده محصول و... بستگی دارد. به طور کلی برای خرید این محصول بهتر است به دنبال تامین کننده با سابقه ای باشید که تجربه زیادی در این زمینه دارد و می تواند شما را با بهترین گزینه ها آشنا کند.

علاوه بر آن قیمت ها را با یکدیگر بررسی کنید و در عین حال کیفیت را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که قیمت نباید تنها عامل تعیین کننده برای شما باشد و حتما کیفیت را هم در نظر بگیرید. در ادامه با فاکتور های بیشتری در رابطه با قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی آشنا خواهید شد.

  • پروفیل

در واقع پروفیل ها همان قاب هایی هستند که شیشه ها را در بر می گیرند. برند های مختلف تولید کننده پروفیل اندازه درب و پنجره های تولیدی را متناسب با نیاز مشتری تعیین می کنند. تولید کنندگان مختلفی به تولید پروفیل اقدام می کنند که هر یک قیمت متفاوتی هم ارائه می کنند.

  • واحد شیشه

شیشه هایی که برای ساخت درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرند، تنوع مختلفی دارند. رنگ شیشه، لایه شیشه، بافت و ظاهر شیشه بر قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی اثر می گذارد.

  • نوع پنجره

امروزه درب و پنجره ها در شکل و طرح های مختلفی و با قاب های متفاوتی ساخته می شوند. هر یک از درب پنجره های کشویی، تاشو، صاف، بازشو به داخل و چرخان دارای قیمت متفاوتی هستند. به علاوه هر یک از انواع آلومینیوم، ضخامت های مختلفی هم دارند. هر چقدر ضخامت آلومینیوم بیشتر باشد، قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی هم بیشتر می شود. سبک های مختلف درب و پنجره و انداره های آنان در قیمتشان نقش پر رنگی دارد.

  • تعداد درب و پنجره

علاوه بر پیکر بندی و شکل پنجره، تعداد پانل ها و شیشه ها هم بر قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی اثر دارد.

مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی هستند.


به طور کلی آیا قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی گران است؟

وقتی به تمام مزایایی که این نوع درب و پنجره دارد، نگاه کنید، خواهید دید که قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی کاملا منصفانه است. درب و پنجره های آلومینیومی در طول زمان بسیار مقاوم هستند. این مقاومت معمولا به دلیل استحکام و قدرت فلز است.

این درب و پنجره به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارد، دچار تاب خوردگی، زنگ زدگی و خوردگی هم نمی شود. هر یک از این فاکتور ها درب و پنجره آلومینیومی کشویی را به یک گزینه عالی برای ساختمان های تجاری و مسکونی تبدیل کرده است.


چه نوع درب و پنجره ای ارزان تر است؟

چندین طرح و اندازه برای درب و پنجره های آلومینیومی وجود دارد. هر یک از این طرح و اندازه ها برای کاربرد و جای خاصی مناسب هستند. ضمن اینکه شما می توانید متناسب با نیاز خود هر یک از این درب و پنجره ها را سفارشی سازی کنید.

به طور مثال اگر می خواهید برای آشپزخانه یا اتاق نشیمن یک درب شیشه ای آلومینیومی خریداری کنید، با مدل های تاشو و کشویی رو به رو خواهید شد. هر یک از این مدل ها قیمت خاصی دارند. به علاوه قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی به اندازه آن ها هم بستگی دارد.


آیا سفارشی سازی درب و پنجره آلومینیومی باعث افزایش قیمت آن می شود؟

پاسخ به این سوال قطعا مثبت است. اگر اندازه درب و پنجره، ایمنی شیشه، رنگ ها و لایه های شیشه مورد نظر شما با نمونه های استاندارد، فرق داشته باشد، قیمت درب و پنجره آلومینیومی کشویی هم بیشتر خواهد شد. از نظر رنگ درب و پنجره باید گفت که معمولا رنگ های استانداردی وجود دارد که به سفارشی سازی نیازی ندارند.

به این ترتیب اگر به دنبال پنجره های آلومینیومی مشکی، سفید، زغالی یا برنزی هستید، احتمالا هزینه اضافه ای برای سفارش آن ها وجود ندارد. با این حال این نکته هم از طرف تامین کننده های متفاوت، فرق دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت پنجره آلومینیومی دوجداره به این صفحه مراجعه کنید.