فریم لس

مشخصات فنی

نام یراق آلات کرتین وال

فریم لس|

برند یراق آلات کرتین وال

دربیران|

نوع یراق آلات کرتین وال

فریم لس|

ضخامت شیشه (میلیمتر)

20-28|

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تامین و تعمیر قطعات| حمل| نصب|

کشور سازنده

ایران|

توضیحات :

نمای فريم لس(Frame Less) استفاده از شیشه بعنوان یک متریال جزء لاینفک هر ساختمان محسوب می گردد. با ظهور شیشه های رفلکس استفاده از این نوع شیشه ها در نمای ساختمان های مرتفع و برجها امروزه بسیار متداول گشته است. استفاده از نماهای شیشه ای علاوه بر زیبائی امکان استفاده از حداکثر روشنایی روز را فراهم می نماید. همچنین استفاده از شیشه های 2 یا 3 جداره یک لایه عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب را ایجاد میکند < br > مزيت های سيستم Frame Less < br > • ظرافت دید فریم نگهدارنده شیشه از خارج < br > • امکان بهره گیری از باز شو مخفی در نما

نمای فریم لس

نمای فریم لس

آشنایی با نمای فریم لس

اگر قصد دارید برای خانۀ خود، دفتر کارتان و غیره، یک پنجرۀ بزرگ بسازید، یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان استفاده از نمای فریم لس (frameless) می باشد. با استفاده از یک نمای فریم لس می توانید از داشتن یک پنجرۀ بزرگ، بدون قابی در اطرافش بهره مند شوید و لذت ببرید. با استفاده از نمای فریم لس بدون هیچ حاشیه و مرزی می توان چشم به مناظر پشت شیشه دوخته و از وسعت دید لذت برد. تنها چشم انداز ها نیستند که نمای فریم لس را دلپذیر می کنند، علاوه بر آن ها عبور راحت و بدون مانع نور طبیعی هم نمای فریم لس را بیش از پیش دل انگیز می کند.

به دلیل نیاز نداشتن نمای فریم لس به قاب، محدودیتی در اندازه و شکل آنها وجود ندارد. این بدان معنا است که شما در هر ابعاد و مقیاس و شکلی که دلخواهتان است می توانید از این نما بهره مند شوید.

در نمای فریم لس شیشه ها به وسیلۀ تکیه گاه های ساختمانی پنهان، نگه داشته می شوند. وجود این تکیه گاه ها باعث می شود شما امکان نصب قابل اطمینان حتی 6 متر شیشه را برای یک پنجرۀ واحد داشته باشید!

نمای فریم لس در طرح های خود از گستردگی مطلوبی برخوردار می باشد. به عنوان مثال شما حتی می توانید برای قسمت های زاویه دار و گوشه ای هم از آن استفاده کنید.

کاربرد های مختلف نمای فریم لس

نمای فریم لس به دلیل سبک منحصر به فرد و قیمت مناسبش در عرضه، کاربرد های فراوانی پیدا کرده است. پیشرفت های فناورانۀ زیادی در صنعت شیشه و پنجره سازی صورت گرفته است و ایدۀ نمای فریم لس در طول زمان تکامل یافته.

نمای فریم لس علاوه بر کاربردش در ساخت پنجره، راه خود را به مکان های زیادی باز کرده است و هر کجا که از آن استفاده می شود، آن را به عنوان نمایی بی نظیر می شناسند که به طرز چشمگیری، بسیار بیش از گذشته، زیبایی محیط اطراف را نمایش می دهد.

• استخر و حمام

یکی از مد ها و فشن های این روز ها استفاده از نمای فریم لس برای حصار بندی استخر ها است. در این مورد شیشه کاملا با محیط می آمیزد (یکی می شود) و با فراهم کردن گسترۀ دید بسیار وسیع، زیبایی محیط را افزایش بسیاری می دهد. همچنین دیگر کاربرد شیشه های فریم لس برای درب حمام می باشد. زیرا این شیشه ها از لحاظ زیبایی شناسی برتر هستند و مزیت دیگر آن ها قابلیت تمیز شدن و نگهداری سادۀ آن ها است. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید برای مانع شدن دید واضح به داخل حمام، از شیشه های مبهم و طرح دار استفاده کنید.

• نرده و حفاظ

یکی دیگر از کاربرد های نمای فریم لس برای نرده ها است، که جایگزین نرده های فلزی قدیمی می شوند. ای موضوع نه تنها به لحاظ زیبایی شناسی مطلوب تر از پیش است، بلکه از لحاظ اقتصادی هم به صرفه تر خواهد بود. در این میان فقط ممکن است مقاومت نرده ها پایین بیاید که برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد: استفاده از شیشه های با مقاومت بالا!

آیا خود افراد به تنهایی قادر به نصب نمای فریم لس می باشند؟

حتی اگر از شیشه بسیار ضخیمی استفاده شود، بهترین کار، کمک گرفتن از یک فرد دارای تخصص و تجربه در این زمینه می باشد. این موضوع ایمنی کار را تضمین خواهد کرد، در این میان فرقی نخواهد کرد قصد استفاده از نمای فریم لس برای پنجرۀ دفتر کارتان، حمام خانۀ خود یا نرده های حفاظ راه پله را داشته باشید.

برای انتخاب نصب کننده و تهیه کننده (منظور از تهیه کننده فروشگاهی است که شیشه ها و سایر لوازم و ابزار لازم را از آن تهیه می کنید.) نهایت دقت را به خرج دهید. حتی ممکن است با تحقیقات به این نتیجه برسید که گزینه هایی برای مثلا حمام مناسب تر هستند و گزینه هایی برای نرده! می توانید از یک شرکت معتبر بخواهید که کل کار (بررسی مکان، انتخاب کارشناسانۀ طرح، تهیۀ لوازم اولیه، ساخت و نصب) را به صورت پروژه ای عهده دار شود.

برای نرده ها و یا دوش حمام می توان از نمای نیمه فریم لس هم استفاده کرد. تفاوت این دو نما این است که در نمای نیمه فریم لس از میله های فلزی برای اتصال شیشه ها به دیوار ها استفاده می شود.

با وجود تنوع زیاد در نمای فریم لس، هر کدام از طرح ها و کاربرد ها را که در نظر داشته باشید، یکی از ویژگی های جدایی ناپذیر این نما زیبایی و ظرافتش می باشد. به همراه این نکته که دیدی یک پارچه را به ارمغان می آورد. البته این ها تنها مزایای استفاده از نمای فریم لس نیستند، بلکه عرضۀ آن ها با قیمت های مناسب نیز یکی از مهم ترین دلایل رغبت افراد به استفاده از این نما است.

مزایای استفاده از نمای فریم لس

تعریف نمای فریم لس خود گویای همه چیز دربارۀ آن است: یک انتخاب بدون حد و مرز که نمای محیط را بدون هیچ قابی به شما عرضه می کند.

در طول تاریخ، انسان ها از انواع مواد و طرح ها برای ساخت درب و پنجره و نما استفاده کرده اند و امروزه انتخاب های بسیار گسترده ای در اختیار است.

نمای فریم لس به عنوان پدیده ای نوین در طراحی و دکوراسیون ساخت، برای نصب در مکان های مختلفی از جمله حمام، بالکن، درب و پنجرۀ شیشه ای و غیره کاربرد دارد. نمای فریم لس در واقع به شما امکان خلق یک دیوار شیشه ای را می دهد که تجهیزات اتصالی آن به حداقل میزان ممکن رسیده اند و گسترۀ دید کامل و واضحی به ساختمان شما می بخشند.

از لحاظ فنی و تخصصی، استفاده از نمای فریم لس برای پنجره ها، به اندازۀ دیگر نماها و طرح ها از جمله نما های با فریم یا قاب، مستحکم و ایمن می باشند. همچنین شما می توانید با انتخاب شیشۀ مناسب از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری کنید. از آن جایی که طبق استاندارد های ساخت و ساز امروزی تمام پنجره ها باید از نظر صرفه جویی در انرژی بهینه عمل کنند، از این بابت نگرانی نداشته باشید.

ارسال نظر کاربران

شما هم می توانید در مورد این پروژه نظر بدهید