پارتیشن شیشه ای

آنچه در اين مقاله خواهيد خواند

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای همواره یک بحث بزرگ و سردرگمی در بین مدیران بوده است.برخی از مدیران احساس می کنند که بالاترین بهره وری از یک تیم را می توان با جداسازی آنها، به طوری که هیچ اختلال از دیگر هم تیمی وجود به دست آورد. در حالی که برخی مدیران معتقدند، محیط سالم و تعاملی برای بهره وری حداکثر است

پارتیشن شیشه ای امروزه در جداسازی فضاهای داخلی,جای خود را به مرور به دیوارهای جدا کننده داده اند.

امکان استفاده بیشتر از نور طبیعی,ایجاد فضایی کاملا کاربردی,هزینه نگهداری پایین,عمر بسیار بالا در کنار زیبایی که فقط مختص پارتیشن شیشه ای است همگی باعث شده اند تا تقاضا برای اجرای پارتیشن شیشه ای روز به روز بیشتر از قبل باشد.

طیف بسیار گسترده یراق آلات,شیشه و پروفیل های صنایع شیشه دربیران به ما در برطرف کردن نیاز مشتری در پارتیشن شیشه ای به کامل ترین شکل ممکن کمک شایانی می کند.

پارتیشن شیشه ای و انواع آن

پارتیشن شیشه ای را از نظر عایق می توان به دو دسته تک جداره و دو جداره تقسیم بندی کرد:

پارتیشن های تک جداره از پروفیل آلومینیوم به عنوان اسکلت یا فریم کار استفاده می شود.این فریم ها بسته به نیاز و درخواست مشتری می توانند در عرض های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند.بعد از قرار گیری فریم های در جای خود از یک لایه شیشه سکوریت به عنوان پوشش فضای بین فریم ها استفاده می شود.این پارتیشن ها می توانند کاملا بدون فریم باشند!

در پارتیشن شیشه ای دو جداره نیز از آلومینیوم به عنوان فریم استفاده میشود با این تفاوت که از شیشه دو جداره به جای شیشه تک جداره استفاده می شود.پارتیشن های دو جداره تا 70 درصد از نفوذ صدای مزاحم به داخل اتاق و بالعکس جلوگیری می کنند.جنس فریم آلومینیوم ,نصب و آب بندی مناسب همگی نقش مهمی در کیفیت پارتیشن های دو جداره دارند.

مزیت پارتیشن شیشه ای

از محاسن پارتیشن شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی منحصر به فرد

طراحی انعطاف پذیر و کاربردی برای استفاده از شیشه های تک و دو جداره و منحنی

قابلیت استفاده از شیشه های 8 , 10 و 12 میلیمتری

نصب و سریع و آسان

در پارتیشن شیشه ای امکان استفاده از شیشه های مات شونده به جای شیشه های معمولی فضای مدرن کاری شما را کامل تر میکند.

رزومه کاری ما در زمینه اجرای پارتیشن شیشه ای معرف کیفیت کار ما است.

پارتیشن شیشه ای اداری به شما اجازه میدهد که با صرف حداقل هزینه,بیشترین و کاربردی ترین فضا را در محیط کارتان در اختیار بگیرید.استفاده از با کیفیت ترین نوع شیشه و یراق آلات در کنار طیف وسیعی از طرح و شکل به شما کمک می کند تا دقیق همان فضایی را که در ذهن دارید در محیط کارتان نیز داشته باشید.پارتیشن های شیشه ای دربیران بنا به نیاز شما می توانند تک جداره یا دو جداره باشند.داشتن سطح یکپارچه ای از شیشه که قابلیت انتقال نور را دارد درکنارخاصیت عایق بودن آن در برابر صدا از مزایای پارتیشن شیشه ای می باشد

پارتیشن شیشه ای اداری امکان چاپ طرح ها را دارا می باشد که با توجه به محیط و سلیقه مشتریان ارائه می گردد.

پارتیشن شیشه ای

ارسال نظر کاربران

شما هم می توانید در مورد این پروژه نظر بدهید