شرکت دربیران

مدل

رنگی

نام خدمات

طراحی رنگی روی شیشه

توضیحات

شیشه یکی از مناسب ترین متریال ها برای نقاشی است چرا که تنوع رنگی را به بهترین شکل به نمایش می گذارد. روش های مختلفی برای طراحی بر روی شیشه وجود دارد که ، علاوه بر زیبایی امکان عبور نور از آن نیز وجود دارد.شیشه یکی از مناسب ترین متریال ها برای نقاشی است چرا که تنوع رنگی را به بهترین شکل به نمایش می گذارد. روش های مختلفی برای طراحی بر روی شیشه وجود دارد که ، علاوه بر زیبایی امکان عبور نور از آن نیز وجود دارد.شیشه یکی از مناسب ترین متریال ها برای نقاشی است چرا که تنوع رنگی را به بهترین شکل به نمایش می گذارد. روش های مختلفی برای طراحی بر روی شیشه وجود دارد که ، علاوه بر زیبایی امکان عبور نور از آن نیز وجود دارد.

مهم ترین ویژگی این رنگ ها عبارتند از:

- شفاف، درخشان

- جدول رنگی بسیار متنوع

- مقاوم در برابر نو خورشید

- استحکام و مقاومت جهت شستشو

طراحانِ مجرب و باذوقِ صنایع شیشه دربیران می توانند فضای شما را با نقش های زیبایی که بر شیشه حک می کنند بیارایند. برخی از نمونه های طراحی روی شیشه که ما به اجرا در می آوریم عبارت اند از:

1. اسید کاری

2. نقره کوب

3. طلاکوب

4. رنگ آمیزی

5. سندبلاست

صنایع شیشه دربیران به عنوان یکی از پیشگامان صنعت شیشه، با تکیه بر سابقه ای 35 ساله و بهره مندی از نیروهای کارآمد و تجهیزات فوق مدرن، مفتخر است در خصوص مشاوره، طراحی و اجرای کلیه امور مربوط به شیشه در خدمت طراحان، مهندسان، کارفرمایان و مشتریان محترم باشد.

tarahii-1-renew.jpg
tarahii-1-renew.jpg tarahii-2-renew.jpg